KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16253382
nr 1625 3382
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Häst. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juni 2024
kl 20:20:08